در مسیر رشد (مصاحبه با برندگان بورسیه ابر پیشرو)زمان مطالعه این مطلب ۸ دقیقه

هم‌زمان با کمپین تولد ابر پیشرو در اسفندماه سال پیش، چهار نفر از عزیزان را که برای ما رزومه فرستاده بودند، بورسیه کردیم. برندگان بورسیه ابر پیشرو دوره‌هایشان را گذرانده‌اند و اکنون در کنارشان با آنها از مسیر رشد و مراحلی که طی کرده‌اند، صحبت کرده‌ایم.

ما کمپین در مسیر رشد را با هدف رشد اکوسیستم ابری کشور آغاز کرده‌ایم و با رویکرد آموزش‌های کاربردی سعی کرده‌ایم، بر مهارت‌های جوانان کشورمان بیفزاییم. امیدواریم مرحله دوم را نیز امسال با حضور استعدادهای جدید برگزار کنیم و به تعداد نفرات بیشتری در مسیر رشد کمک کنیم. 

علی حاجی خالویی دوره پایتون را گذرانده، آیدین ولی‌زاده برنده نوجوان ابر پیشرو دوره React Native را پشت سر گذاشته و محمد شهیب‌زاده ترجیح داده از خدمات ابر پیشرو استفاده کند تا به طور عملی با سرورهای مجازی آشنا شود. هر سه آنها از برنامه‌نویسی لذت می‌برند و آن را دوست دارند.

در این مصاحبه آنها تجربیاتشان را با ما به اشتراک گذاشته‌اند و از دغدغه‌هایشان صحبت کرده‌اند. همچنین توصیه‌هایی برای کسانی که تازه می‌خواهند در مسیر تکنولوژی‌های مرتبط با کامپیوتر و برنامه‌نویسی گام بردارند، دارند.

 

پاسخ دادن:

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود.