pishro features

قابلیت‌های پیشروزمان مطالعه این مطلب 7 دقیقه

با استفاده از خدمات ابری عمومی، می­‌توانید سرور ابری خود را تنها در چند ثانیه ایجاد کرده و ماشین­‌های مجازی خود را در آن مستقر کنید. همه­‌ی پیچیدگی­‌های نگهداری و به­‌روزرسانی را، در سطوح زیرساخت، شبکه و بستر مجازی­‌سازی، به پیشرو بسپارید. در ادامه، نگاهی کلی به خدمات زیرساخت به عنوان سرویس، IaaS، در رایانش ابری پیشرو خواهیم داشت.

(Template Instances (Hardened OS-Apps

پیشرو تعداد زیادی از ماشین­‌های مجازی پرکاربرد و امن‎­سازی­‌شده را برای شما آماده کرده‌است. با استفاده از این ماشی‌ن­های مجازی در وقت‌­تان صرفه‌جویی کنید و به آسانی از سامان‌ه‌­ی ابر‌‌‌ی‌­تان بهره‌برداری کنید. این ماشین­‌های مجازی را می‌­توانید تنها با چند کلیک فعال کنید و از خدمات ابری لذت ببرید.

template instances

VM Cluster deployment

چه تعداد ماشین مجازی یکسان می­‌خواهید؟ نیازی نیست برای ساخت ماشین‌­های مجازی یکسان هر بار مراحل را از اول طی کنید؛ بلکه کافی است با چند کلیک هر تعداد ماشین مجازی یکسان را که نیاز دارید، تکثیر کنید. تعداد مورد نظرتان را از یک ماشین مجازی مشخص کنید و تنها در ۲ دقیقه، تمام ماشین‌­ها در اختیار شما هستند.

VM Cluster deployment

Let’s encrypt

تنظیم کردن گواهی­‌های امنیتی (SSL و TSL) زمان‌­بر است. به جای این کار، تنها با چند کلیک تنظیمات مورد نظرتان را برای بهره‌­برداری از گواهی­‌های امنیتی انجام دهید و ارتباطات خود را امن کنید.

Let’s encrypt

DNS as a Service

هدایت کردن دامنه­‌های شما به سرورهای مورد نظرتان دیگر نیازی به پیکربندی­‌ها و تنظیمات پیچیده نخواهد داشت. تنها با چند کلیک دامنه‌­های خود را به سرورهای مورد نظرتان منتقل کنید و تمام تنظیمات مورد نیازتان را برای DNS انجام دهید.

DNS as a Service

VM Scalability

دیگر نگران تخصیص منابع به ماشین­‎‌های مجازی خود نباشد. منابع تخصیص‌ ­داده­ شده به ماشین‌­های مجازی خود را می­‌توانید در زمان فعالیـت، به میزان مورد نظرتان، افزایش یا کاهش دهید.

VM Scalability

Multi-level Monitoring

می­‌توانید ماشین­‌ها و سرورهای خود را به راحتی، حتی از طریق اپلیکیشن، پایش کرده و بر آن­ها نظارت داشته ­باشید. از طریق اپلیکیشن پیشرو می­‌توانید به صورت ۷×۲۴ به سرویس و خدمات پشتیبانی دسترسی داشته ­باشید.

Multi-level Monitoring

Pay-as-you-go per Hour

در مدل قیمت­‌گذاری پیشرو، بر اساس تعداد ساعت استفاده از منابع هزینه­‌ی آن‌ها را پرداخت کنید. ضمنا، هر چه میزان رزرو یا مصرف شما از منابع بیشتر باشد، هزینه‌­ی واحد منابع در ساعت برای شما کمتر می­‌شود.

Pay-as-you-go per Hour

(Live Backup (Auto Backup

با فعال کردن Live Backup در پنل کاربری خود، یک نسخه‌­ی آماده­‌ی بهره‌­برداری از آخرین نسخه‌­ی ماشین مجازی خود در اختیار خواهید داشت. به این ترتیب، می­توانید در چند ثانیه ماشین مجازی مورد نظرتان را بازیابی کنید.

Live Backup

Load Balancer as a Service

LBaaS یکی از بهترین راهکارها برای افزایش قابلیت اتکا و دسترس‌ی­­پذیری است. با استفاده از آن، به سادگی، بار ورودی سیستم شما میان ماشین­‌های مختلف تقسیم می‌­شود. شما می­‌توانید از الگوریتم‌­های Round Robin یا Failover استفاده کنید.

Load Balancer as a Service

Cloud Controller

برای حذف آثار ناشی از اختلال‌­ها، بدون اینکه کاربرهای سامانه درگیر شوند، ماشین­‌های مجازی ایجادشده توسط آن­ها میان سرورهای مجموعه‌­ی پیشرو توزیع می­‌شوند تا در صورت بروز احتمالی اختلال در یک سرور، خدمت‌­رسانی به کاربرها دچار اخلال نشود. پس برای داشتن دسترسی‌­پذیری بالا (HA)، کافی است ماشین­‌های بیشتری بسازید.

Cloud Controller

(Backup (snapshot

می­‌توانید در هر زمان از ماشین‌­های خود نسخه‌­ی پشتیبان تهیه کنید، و بعدا، تنها با چند کلیک، این نسخه­‌ی پشتیبان را به نسخه‌­ای عملیاتی تبدیل کنید. به این ترتیب، دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات با ارزش خود نخواهید بود.

Backup

 

Firewall

با استفاده از فایروال اختصاصی‌­تان، به راحتی زیرساخت­‌های خود را امن کرده و تعیین کنید که چه دسترسی‌­های بین دنیای بیرون و ماشین­‌های شما وجود داشته­ باشد. ضمنا، می‌­توانید ماشین­‌های خود را گروه­‌بندی کرده و برای هر گروه قوانین مشخصی را اعمال کنید.

Firewall

 

(Object Storage – (Swift

اطلاعات را به سادگی ذخیره‌­سازی کنید. با استفاده از Object Storage، به سادگی و با حداکثر قابلیت اتکا، اطلاعات را ذخیره کنید و به آن­ها دسترسی داشته ­باشید.

Object Storage

Orchestration

می‌­توانید مجموعه‌­ای را از فرآیندهای خودکار ایجاد کرده و هر آنچه را که می­‌خواهید اجرا شود، مانند یک سمفونی هماهنگ و زیبا، رهبری کنید. به این ترتیب، می­‌توانید همه‌­ی فرآیندهای خود را به حالت خودکار تبدیل کنید.

Orchestration

(External Disk (volume

Volume حافظه‌­ای است که می‌­توانید آن را مانند یک دیسک خارجی به ماشین‌­های خود وصل کنید و عملیات­‌های مختلف را از جا­به‌­جایی اطلاعات بین پایگاه­‌های داده­‌ی ماشین­‌های مجازی تا پشتیبان‌­گیری محدود از ماشین‌­های مجازی به وسیله­‌ی آن انجام دهید.

volume

Disaster Recovery

با فعال کردن Disaster Recovery در پنل کاربری­‌تان، از ماشین مجازی شما Live Backup تهیه شده و در صورت در دسترس نبودن ماشین اصلی شما، به صورت خودکار عملیاتی می­‌شود.

Disaster Recovery

Shelve VM

با استفاده از این امکان می‌­توانید ماشین‌­های مجازی خود را با هزینه­‌ای پایین، به صورت پایدار و برای مدتی طولانی، ذخیره­‌سازی کنید تا در صورت نیاز به آن­ها دسترسی داشته ­باشید.

Shelve VM

پاسخ دادن:

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود.