تغییر تعرفه‌های ابر پیشرو

تغییر تعرفه‌های ابر پیشرو در سال ۱۴۰۰زمان مطالعه این مطلب 1 دقیقه

تعرفه‌های ابر پیشرو از روز هفدهم خرداد ماه با تغییراتی همراه خواهد بود. با توجه به افزایش قیمت‌ها در تجهیزات سخت‌افزاری، دیتاسنتر و افزایش هزینه‌های نیروی انسانی، در قیمت‌ها تغییراتی اعمال خواهیم کرد.

ما دغدغه‌های اقتصادی کاربران عزیز ابر پیشرو را درک می‌کنیم، اما برای اینکه بتوانیم به فعالیت‌مان با کیفیت مناسب ادامه دهیم و میزان کیفیت را به طور کلی در همه خدمات‌مان بالاتر ببریم، ناچار به گرفتن این تصمیم شدیم.

در نظر داشته باشید که با مدل‌ هزینه‌ای Pay As You Use، همچنان خدمات ابر پیشرو برای کاربران تا ۳۰٪ نسبت به دیگر ارائه‌دهندگان خدمات ابری به صرفه‌تر خواهد بود. در این مدل هزینه‌ای زمانی که استفاده کاربران از منابع رایانشی کمتر از میزان منابع رزرو شده باشد، هزینه‌ها تنها به میزان استفاده‌ از منابع و حداقل به میزان ۵۰٪ خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با مدل هزینه‌ای ابر پیشرو مطلب Pay As You Use را مطالعه کنید.

قیمت‌های جدید ابر پیشرو

در جدول زیر قیمت‌های به روزرسانی شده خدمات ابر پیشرو به تفکیک ذکر شده است. لازم به ذکر است، ترافیک رایگان به میزان ۲ ترابایت و در قیمت خواندن و نوشتن روی دیسک هم تغییری ایجاد نشده است. برای تخمین قیمت‌ها با اختصاص منابع و میزان ساعات استفاده از سرور می‌توانید از ماشین حساب ابر پیشرو استفاده کنید. (قیمت‌ها به تومان است)

منابع رایانشی

منابع سیاره Void سیاره Flare سیاره Light Rig سیاره Radiance سیارهStellar Engine سیارهDyson Sphere
هزینه هر هسته CPU در ساعت ۷۵٫۶ ۱۱۰٫۵ ۱۰۸٫۸ ۱۰۷٫۱ ۱۰۵٫۴ ۱۰۳٫۷
هزینه هر گیگ RAM‌ در ساعت ۵۷٫۰ ۵۵٫۵ ۵۴٫۰ ۵۲٫۵ ۵۱٫۰ ۴۹٫۵
هزینه هر گیگ دیسک در ساعت ۲٫۵ ۲٫۳ ۲٫۳ ۲٫۳ ۲٫۲ ۲٫۲

IP

هزینه هر IP۲۵۰۰۰

Object Storage

هر گیگابایت در ساعت ۰.۹

از همراهی شما با ابر پیشرو سپاسگزاریم.

پاسخ دادن:

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود.